Hoofdbestuur

Hieronder vindt u de bestuursleden van Aviornis Int. vzw met hun contactgegevens.
Als u vragen heeft over onze vereniging kunt u contact opnemen met deze personen, zij zullen u graag verder helpen.


  Algemeen Nationaal Voorzitter



    * Voorzitter Dagelijks bestuur
    * Verantwoordelijke uitgever tijdschrift
    * Verantwoordelijke wetgeving
    * Externe relaties


   Willy Tieleman
   Tel.: 015/320877 of 0477/601560
   E-mail: willy.tieleman@skynet.be


  Onder-Voorzitter



   * Lid hoofdbestuur
   * Lid dagelijks bestuur
   * Verzenden tijdschrift


   Karel Wuyts
   Tel.: 014/217818
   E-mail: karelwuyts@belgacom.net


    Secretaris



    * Secretaris Aviornis Vlaanderen
    * Lid hoofdbestuur
    * Lid dagelijks bestuur


   Christophe Bervoets
   Tel.: 0478/682 646
   E-mail: aviornis.limburg@yahoo.be


   Penningmeester


   * Nationaal ledenadministratie
   * Nationaal penningmeester
   * Ringendienst
   * Lid dagelijks bestuur
   * Publiciteitsontwerper
   * Lid hoofdbestuur


   Fons Lievens
   Tel.: 013/668704 of 0473/867662
   E-mail: aviornis.ringendienst@telenet.be


   Werkgroepcoördinator


   * Coördinator werkgroepen
   * Coördinator website
   * Lid hoofdbestuur
   * Lid dagelijks bestuur


   Kevin Theys
   Tel.: 0475/227458
   E-mail: kevin4096@hotmail.com


   Boekhouding



    * Algemene boekhouding Hoofdbestuur
    * Lid hoofdbestuur


   Marc Vanwildemeersch
   Tel.: 051/209236
   E-mail: marc.vanwildemeersch@telenet.be


   Lid hoofdbestuur



   Frans Denys
   Tel.: 059/26.64.00
   E-mail: frans.denys@hotmail.com


   Lid hoofdbestuur



    * Evenementen commissie


   Peter Desmedt
   Tel.: 0474/525028
   E-mail: pdesmet33@hotmail.com


   Lid hoofdbestuur



    * Wetgeving commisie


   Tom De Graeve
   Tel.: 0497/838029
   E-mail: tom.de.graeve@skynet.be


   Lid hoofbestuur



    * Coördinator lidkaartvoordelen


   Steven Mostrey
   Tel.: 051/24.43.61
   E-mail: mos@osg-belgium.com


   Lid hoofdbestuur



   Patrick Redant
   Tel.: 0478/781129
   E-mail: pat.redant@gmail.com


   Lid hoofdbestuur



   Peter Steenhout
   Tel.: 053/705374
   E-mail: steenhout.buekens@hotmail.com


   Lid hoofdbestuur



   Stef Borgmans
   Tel.: 0497/66.24.13
   E-mail: dekorhaanaviornis@gmail.com


   Lid hoofdbestuur



    * Evenementen commissie


   Gilbert Goossens
   Tel.: 0495/586169
   E-mail: gerda.gilbert@skynet.be


   Lid hoofbestuur



    * Wetgeving commissie


   Gerard Lambrighs
   Tel.: 089/385168
   E-mail: gerard.lambrighs@skynet.be


   Voorzitter redactie



    * Lid hoofdbestuur


   Armin Klaassen
   Tel.: 0031 (0) 113-352496
   E-mail: a.klaassen1@hetnet.nl

MAATSCHAPPELIJKE ZETEL:

Wuytsbergen 118, 2200 Herentals
Ondernemingsnummer: 0423 427 566